pirmdiena, 2016. gada 21. novembris

aplauzt spārnus

Es lidoju un biju apņēmības pilna. Plosījos, līdz bija gatavs. Rezultāts acis priecēja un es biju tik ļoti pārliecināta, ka viss būs izdevies, bet....  nācās atzīt, ka nenomērīju septiņas reizes, pirms nogriezu. 
Šoreiz stāsts ir par džinsa biksēm, kuras viena veiksmīga projekta iedvesmota (ak, laimīgais mazais dēls!), nolēmu uzšūt arī vecākajam. Miljons reižu pārjautājot, vai tiešām valkās manis šūtas bikses, un vienmēr saņemot pārliecinošu piekrišanu, ķēros procesam klāt. Atradās lieliska piegrieztne - Burda 7138, laiks un iedvesma. Nomērīju puiku un pārmērīju piegrieztni. Kabatu izmērs tika pielāgots telefona un maka izmēriem. Viss bija ideāli un procesa laikā sajūsmā bijām abi. Sašuvu, liku uzvilkt un sapratu, ka esmu palaidusi garām vienu mēru - nepārbaudīju, vai derēs "ikros". 10 tautas deju kolektīva nodarbībās pavadītie gadi ir devuši savu artavu....
Vēl mēģināju situāciju glābt, gatavās bikses mazgājot. Mīkstākas un vieglāk uzvelkamas palika, bet ar to bija par maz. Skinny bikšu cienītājs bija spiests atzīt, ka ir pārāk skinny...Nolikt atvilktnē un gaidīt kamēr mazais izaugs? Tā būtu noticis, ja netiktu atrasts cits laimīgais pusaudzis ;)

Nav komentāru: